Odkazy

 

V současnosti patří firma ZICO CZ s.r.o. k největším dodavatelům rybářských potřeb v České Republice a na Slovensku. Je zástupcem zahraničních firem z Japonska ( OWNER a MAXILON ), USA ( INTEX, Western filaments ), Norska ( MUSTAD ) a zejména firem vyrábějících pod obchodní značkou ZICO ( Maxiline, Carp master edition, boilie program, zico hooks, lehátka, stany, křesílka aj. ) z dálného východu, stejně tak velkých a menších firem z ČR ( SONA, Flajzar, AKAJ aj. ).

Zabývá se distribucí zboží do cca 300 prodejen po celé ČR a SR, ale také vlastní zásilkovou službou prováděnou prostřednictvím vlastního obrazového katalogu nebo e-shopu.

Nakupování v našem e-shopu na adrese http://www.zico.cz  je obzvlášť jednoduché a snažíme se ho zpestřit mnoha informacemi.

V současnosti náš e-shop obsahuje nabídku až 5000 položek on line. Nabízíme profesionální přístup ke každému zákazníkovi a mnoho větších zakázek je řešeno komplexně a dle individuálních požadavků zákazníka.

Hlavní důraz klade firma na komplexnost a vysokou kvalitu nabízeného sortimentu za příznivých cenových podmínek. Samozřejmostí je včasné vyřízení přijatých objednávek i řešení eventuálních podnětů a reklamací.

 

 

Speciální kaprařské závody spolupořádané ZFT.

Naprosto vyjímečný závod v Čechách, lovit a vážit se bude Kapr nad 75 cm, to nejdůležitější, závod v klasickém anglickém způsobu lovu: ze břehu, bez lodi a echolotu !!! Závod dvojic i jednotlivců ! Jen vítěz bude králem, jak říká staré anglické přísloví. Na poslední závodu RCCC uloveno 900kg velkých kaprů! Rozhodčí díky speciální technice měření zajistí nekonfliktní průběh!

Všichni účastníci dostávají cenu naprosto ve stejné nominální hodnotě ! Jen vítězové a speciální kategorie získávají navíc pohár! Závod je velmi populární, každý ročník je mediálně velice sledován. Rok 2012 se i za Vaší podpory stal nejsledovanějším kláním v českém internetovém světě!

 

 Více informací na  MRK.cz diskuse o RCCC .

© 2012 ZFT - Zico fishing team Suffusion theme by Sayontan Sinha