RCCC – Zico jako tým pořadatelů !

Zatím co jsme si v minulém sdělení řekli, jak skvěle si vedl náš kolega a závodník Láďa Podraha, který obsadil krásné sedmé místo, náš Zico fishing team je hlavním pořadatelem RCCC – regional carp classic cup a jeho hlavním motorem. Generálním managerem závodu je od letošní sezóny Míra Kumprech, počítače prohání Mates Parpel, děda hlídá pozici rozvážného rozhodčího a usměrňuje nás svým pohledem staršího muže a Kača, tedy Vlasta Havel, který každoročně vykonává pozici hlavního rozhodčího a Bobr drží novou pozici duchovního otce RCCC, která byla pro něj speciálně vytvořena, neb si ji vytvořil sám:-) . A nelze než vyzdvihnout Míru Zídka, tedy ZICO CZ jakožto letitého, tedy šestiletého podporovatele !

 

http://www.rcccarp.cz/inpage/poradatele/

 

Bobr má tradičně na starost los, jehož systém nezná nikdo jiný a proto je nenahraditelný. Los letos proběhl bez závad:-). Rozhodčí, pokud nemají službu, neb se směny střídají v pravidelných časových úsecích, mohou i chytat a tak se nám i letos pár úlovků povedlo. Zejména Dědek se při každém úspěchu rozzářil jako sluníčko:-). Krásný byl hned počáteční kapří lysec, kterého silami společnými vytáhly Míra Kumprecht s Dědkem. Váha přes 15kg a byla to i nejtěžší ryba v sektoru rozhodčích.

 

 

 

Ovšem povětšinou práce pořadatelů byla v podstatě o běhání k úlovkům soutěžících a jeho důkladné evidenci a bylo proč běhat, ročník 2015 se zapíše do naší historie nejen jako nejúspěšnější z pohledu celkové sledovanosti, facebook, Mrk, web RCCC, ale i z pohledu počtu ryb vytažených, zvážených a hlavně z pohledu celkové tabulky nejtěžších ryb závodu.

http://www.rcccarp.cz/inpage/top-ryby-rccc/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
RCCC - Zico jako tým pořadatelů., 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Články na podobné téma:

  1. ZICO jako partner RCCC 2014 v časopise Kapr a kapří svět.
  2. RCCC 2014 za podpory ZICO CZ
  3. RCCC the best carper 2013 a ZICO!
  4. RCCC 2013 za spolupořadatelství ZICO fishing teamu
  5. RCCC 2012 za podpory ZICO !

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

   
© 2012 ZFT - Zico fishing team Suffusion theme by Sayontan Sinha