Krásný příspěvek nám poslal kolega Kača, který se mimo rybaření věnuje i sportovním nadějím.

 

 

Zdarec přátelé a kamarádi.

 Začal jsem občasně dělat řidiče malým házenkářům a jezdit s nima i po krajích mě dosud rybařinou nepoznaných. Z tohoto důvodu do prázdnin nebylo mnoho času na delší výpravy. Ještě k tomu ježdění po rehabilitacích a návštěvy doktorů, to k tomu moc nepřidá. Ale něco špatné, je pro něco i dobré. Jak už jsem povídal, projezdím i takové městečka a vesničky, kde by člověk neřekl, že by tam mohla být nějaká voda na rybařinu. A ono jo.
 Při jedné takové vyjížďce se mě podařilo udělat si volno, když už malý sportovci ulehli a šli spát, na večerní lov. V tyto dny je světla dosti dlouho, takže přípravy proběhly ještě za světla a pak už se šlo na věc. Troška krmení do vody, proutky nastraženy, návnady též a už jen čekat, jestli se zadaří.
 Za světla byla vidět aktivita rybek, ale záběr nikde. Až se soumrakem se začalo něco dít. Pár pípanečků, ale stále nic. Pak hodinka za tmy a rybky začaly spolupracovat. První záběr a k mému překvapení krásná rybka. Pak další…… Záběry přicházely zhruba po půl hodince. Prostě paráda a do půlnoci to byla rybačka se vším všudy. :o)
 Parádní zachytání a výborná nálada. Takže i na nových a mnou nepoznaných místech, samozřejmě s velkou dávkou štěstí v daný okamžik se dá krásně odpočinout. :o)
Ať se daří Vlasta Kača Havel.
Kača na rybách vysedává v našich luxusních sedačkách řady PRIVILEG ECO:
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
Kačova trefa do černého!, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Články na podobné téma:

  1. Kača a Marlon trefují do černého !
  2. Další krasavec pokořen
  3. U nás na Rozkoši
  4. Konečně jdou!
  5. Trápení na přehradě stále pokračuje

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

   
© 2012 ZFT - Zico fishing team Suffusion theme by Sayontan Sinha