Zikácký čtrnáctideník II.

 

Tentokráte jsme se soustředili jen na krátké vycházky na malé toky a malé stojaté vody. Pár nádherných kapřích úlovků se podařilo i když podmínky nebyli ideální, někdy větší průtok po srážkách lemujících úvod září a někdy díky markantnímu ochlazení, které následovalo hned po deštích. Museli jsme tedy výrazně zjemnit. Jako super pomůcku pro zjemnění a umístění návnady přímo k montáži používáme PVA materiály ZICO, tedy jak punčochu PVA ZICO 35mm, tak šňůrku PVA s dobou rozpadu 30 s. Dostanete tak přímo k montáži krmivo a ještě si pojistíte při nahazování, že se montáž zamotává co možná nejméně. U PVA punčochy lze háček Owner Cutting Point číslo 6. umístit provléknutím jehlou tak, že je zcela skrytý.

 

 

Samozřejmostí ochlazení je zmenšení nástrahy, ale její dipování a obalování pro atraktivitu:-)

http://www.zico.cz/owner-jednohacky-owner-katskup122.php

 

 

Tento typ Owneru je vhodný takřka pro všechny období, je to velký bytelný universál, v mojí krabičce nikdy nesmí chybět a zejména v chladnějším počasí, kdy se ryby více uchylují k překážkám. K tomu způsobu lovu  je nejvhodnější.

 

 

http://www.zico.cz/pva-sitka-nahradni-zico-prumer-37-mm-5-m-eanPVA37-skup329.php

 

 

PVA Zico má mnoho variabilit provedení, dá se používat jak v suchém provedení, pouze se sypkým krmivem, tak s různým dipem, předtrávenou potravou, boosterem, Vaší fantazii se meze nekladou.

 

PVAčko tyto atraktanty doslova pohltí a nasákne, jenom si představme jak pro kapra líbezně musí lovné místo na dně působit!

Pro ty co mají radši šňůrky, je taky varianta a to šňůrky 15,30 a 50 vteřin rozpadu, takže je podle teploty vody z čeho vybírat. Samozřejmě pro neznalé PVA materiálů, čím chladnější voda je, tím použijeme šňůrku  s kratší dobou rozpadu.

http://www.zico.cz/vyhledavani.php?katalog-hledany-string=pva

 

 

 

Mnoho štěstí při lovu s naším PVA materiálem v chladné vodě !

 

 

A hodně macatých kapříků přeje ZICO FISHING TEAM!

 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
Zikácký čtrnáctideník II., 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Články na podobné téma:

  1. Zikácký čtrnáctideník!
  2. Novinky Zico 2013 v akci !
  3. Krotitel ,,jezevců“ :-)
  4. PVA mesh tape 37mm

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

   
© 2012 ZFT - Zico fishing team Suffusion theme by Sayontan Sinha