ZICO BIVAK PROFI CARPER

 

 

Transportní rozměry: 135 x 30 x 30 cm
Rozměry: 320 x 310 x 170 cm Prostor: lze umístit 2-3 lehátka Hmotnost: 14kg

http://www.zico.cz/zico-bivak-profi-carper-ean63370-skup358.php

 

 

Tak konečně biwak zcela podle přání našich zákazníků. Vysoce kvalitní, rozměrný bivak z extrémně odolného materiálu s vodním sloupcem 10000 mm. Naprosto v pohodě pojme i tři lehátka. Super na výpravy dvojice i s malým díťetem, případně s dětmi. Nadstandartní vnitřní prostorové řešení.

 

Již na první pohled je zřejmá vysoká kvalita materiálu, kterou se tento bivak odlišuje od ostatních standardních výrobků na trhu. Podlážka stanu je vyrobena z velmi pevného pogumovaného materiálu a k bivaku se připíná kvalitním ZIPEM. Toto zaručuje, že na rozdíl od podlážek, které se připínají pomocí suchého zipu, tvoří bivak s podlážkou jednolitý celek. Nezatéká ! Opravdu je takřka stoprocentní záruka, že Vaše oblečení a vybavení ušetříte před deštěm.

 

To znamená, že do bivaku nemůže zatékat voda a nedostanou se k Vám různí tvorové jako jsou myši, hmyz apod. Parádní jsou velké, opravdu monstrózní zadní větrací otvory a přední celostěnová moskytiéra. Můžete s velkým přehledem sledovat život na vodní hladině a v jejím okolí a ještě si užívat příjemného proudění vzduchu. Za parna s večerním náporem komárů nedocenitelné!

 

Konstrukce stanu je vyrobena z pevných trubek a je velmi stabilní. Prodloužená stříška (kšilt) chrání celý vstupní prostor. Při lehkém dešti, bez balení lehátek si pod kšilt umístíte židličku a můžete se v pohodlí oddávat pozorování přírody. Konstrukce odolá i velmi silnému větru i za přívalových dešťů.

 

Ve vnitřním prostoru s unikátní výškou 170 cm najdete 4 kapsy úchyt pro světla a další drobné příslušenství. Po tom se dlouho volalo a dnes již je to u moderních bivaků naprostou samozřejmostí. Bezpečné uložení fotoaparátů, kamer, elektroniky, dokladů, klíčů od vozu.

 

Zesílené zipy jsou doplněny velkými táhly s předpokládanou dlouhou životností . V přední části stříšky jsou umístěny držáky na pruty, jako pojistka proti pádu při manipulaci, které jsou v dnešní době také standartem kvality. Součástí balení je kvalitní taška s vypolstrovaným popruhem, na tom si dnes ZICO staví.

 

Okno na vstupní části lze zakrýt slídou. Tradičně dodáváme sadu kvalitních zavrtávacích kolíků k bezproblémovému uchycení i na tvrdém podkladu.

 

 

Co říci závěrem: neváhejte a nastěhujte se prosím 🙂

Zico Fishing Team

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 9.9/10 (7 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +5 (from 5 votes)
ZICO BIVAK PROFI CARPER: Luxusní bydleníčko !, 9.9 out of 10 based on 7 ratings

Články na podobné téma:

 1. Brolly ZICO – recenze výrobku
 2. Luxusní den rotaček ! Poslední vláčka na Rozkoši.
 3. Fastman – praktický pomocník!
 4. Zátěžový test lodi ZICO CAMU LINE 230 a elektromotoru ET 50 s gelovou baterií 12V 100Ah
 5. Stan ZICO TB 01

  One Response to “ZICO BIVAK PROFI CARPER: Luxusní bydleníčko !”

 1. Kupil by som podlahu na tento bivak.Dakujem za info

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.16_1159]
  Rating: 0 (from 0 votes)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

   
© 2012 ZFT - Zico fishing team Suffusion theme by Sayontan Sinha