Náš tým fanoušků firmy ZICO CZ se bude opět a to již po osmé podílet na akci RCCC regional carp classic cup, tedy závodu jednotlivců v lovu ze břehu, který masivně podporuje rybářský sport dětí a mládeže formou materiální podpory Kroužků MO, závodů dětí v Týnci nad Labem, Poháru předsedy ČRS SÚS a rybářského tábora naší kamarádky Štěpánky. Míra Kumprecht opět zaujme pozici ředitele závodu, Kača místo hlavního rozhodčího, Dědek stabilně nejstaršího a nejmoudřejšího, Matýsek za PC v pozici šéfa přenosu a Pavel s Fičákem v pozici závodníka. tedy prakticky celý tým v akci:-). Loni se na podporu dětí a mládeže vybralo přes 40 tisíc korun a my doufáme, že letos částku výrazně překonáme.

 

 

Letošní prémiový ročník se uskuteční na svazovém Labi, pod záštitou Předsedy ČRS SÚS pana Dušana Hýbnera ve dnech 26.9-2.10.2017. A akce bude mít svůj vlastní on-line přenost na FB RCCC a MRK RCCC. Budeme se opět snažit, aby akce byla úspěšná a ZICO CZ bylo i nadále naším důležitým partnerem.

Váš Zico fishing team

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
 

 

Síň slávy RCCC the best carper – Míra ,,Štístko“ Kumprecht

Letos to tedy ,,Zikáčům“ cinklo. Jelikož letošní ročník byl řekl bych prestižní, přeci jenom zimní speciál, tak se Síň slávy rozšířila vyjímečně o čtyři jména. Druhým v pořadí, po dědovi Zoubkovi byl Míra Kumprecht, on už vlastně byl v závodu vším a patří, tak jako celý pořadatelský tým, z něhož valná část je spolupracovníků ZICO CZ k historii závodu. Míra prošel pozicí závodníka, rozhodčího, ředitele závodu vždy se vstyčenou hlavou a je jednou z klíčových postav! Více si přečtete na stránkách RCCC the best carper.

https://www.rcccarp.cz/inpage/legendy-legend/

Z PŘILOŽENÝCH FOTEK POZNÁTE, ŽE NUDA NA VYHLÁŠENÍ ROZHODNĚ NEBYLA!!a hlavně, Míra vůbec nevěděl, že cenu obdrží:-).

GRATULACE MÍRO !!!!

 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
 

 

Síň slávy RCCC – Děda Zoubek !!!

Jak jsme psali v minulém příspěvku, několik osobností ze ZICO CZ, jehož tým je vlastně spoluzakladatelem RCCC the best carper bylo oceněno v průběhu závěrečného ceremoniálu 2016, jedním z oceněných byl i pan Pavel Zoubek za mimořádně oddanou činnost závodu a myšlence RCCC. Síň slávy, letos rozšířená o čtyři členy, neb závod opravdu raketově nabírá na popularitě je nejprestižnější cenou RCCC. Děda se účastnil i po vážném úraze, je rozhodčím již pátou sezónu na v závěrečném vyhlášení nebylo opomenuto ani jeho pověstné ,,dupkání s berličkami“ na jednom z ročníků !

Dědo…..VELIKÁ GRATULACE !!!!!

 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
 

 

Miroslav Zídek oceněn na prestižním závodě RCCC the best carper !!!

V rámci programu vyhlášení prestižního závodu jednotlivců v lovu trofejních kaprů v tzv. UK stylu, ze břehu a bez pomoci druhého, tedy RCCC the best carper byli oceněni i tři lidé z řad partnerů. Zvláštním oceněním za dlouholetou podporu RCCC the best carper a to pánové Miroslav Zico Zídek zastupující společnost ZICO CZ, Aleš Václavík zastupující Carpservis-Václavík. Poháry budou předány osobně, za Míru a Aleše cenu převzalo Zikácké mládí, tedy Kača mlaší a Štístko mladší . Jejich firmy jsou partnerem RCCC již 7let !! Další ocenění převzal pan Vladimír Capko ze společnosti Daiwa, za objetavou pomoc při realizaci myšlenky RCCC, závodu a zejména propagaci pomáhá více než jen jako zástupce Generálního partnera.

Ocenění bude Mírovi osobně předáno 2.11.2016 v sídle společnosti ZICO CZ.

 

 

Míra velmi podporuje dětský rybářský sport ve spolupráci se Štěpánkou a Martinem, tedy myslíme, že ocenění ze závodu, jehož smyslem je právě podpora této myšlenky ho potěší!

Gratulujeme Zído !!! Tvoji kluci z Zico fishing team !

 

 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
 

 

RCCC – Zico jako tým pořadatelů !

Zatím co jsme si v minulém sdělení řekli, jak skvěle si vedl náš kolega a závodník Láďa Podraha, který obsadil krásné sedmé místo, náš Zico fishing team je hlavním pořadatelem RCCC – regional carp classic cup a jeho hlavním motorem. Generálním managerem závodu je od letošní sezóny Míra Kumprech, počítače prohání Mates Parpel, děda hlídá pozici rozvážného rozhodčího a usměrňuje nás svým pohledem staršího muže a Kača, tedy Vlasta Havel, který každoročně vykonává pozici hlavního rozhodčího a Bobr drží novou pozici duchovního otce RCCC, která byla pro něj speciálně vytvořena, neb si ji vytvořil sám:-) . A nelze než vyzdvihnout Míru Zídka, tedy ZICO CZ jakožto letitého, tedy šestiletého podporovatele !

 

http://www.rcccarp.cz/inpage/poradatele/

 

Bobr má tradičně na starost los, jehož systém nezná nikdo jiný a proto je nenahraditelný. Los letos proběhl bez závad:-). Rozhodčí, pokud nemají službu, neb se směny střídají v pravidelných časových úsecích, mohou i chytat a tak se nám i letos pár úlovků povedlo. Zejména Dědek se při každém úspěchu rozzářil jako sluníčko:-). Krásný byl hned počáteční kapří lysec, kterého silami společnými vytáhly Míra Kumprecht s Dědkem. Váha přes 15kg a byla to i nejtěžší ryba v sektoru rozhodčích.

 

 

 

Ovšem povětšinou práce pořadatelů byla v podstatě o běhání k úlovkům soutěžících a jeho důkladné evidenci a bylo proč běhat, ročník 2015 se zapíše do naší historie nejen jako nejúspěšnější z pohledu celkové sledovanosti, facebook, Mrk, web RCCC, ale i z pohledu počtu ryb vytažených, zvážených a hlavně z pohledu celkové tabulky nejtěžších ryb závodu.

http://www.rcccarp.cz/inpage/top-ryby-rccc/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
 

 

Láďa Podraha na RCCC 7. místo !!!

Parádního úspěchu dosáhl na RCCC, tedy regional carp classic cup náš kolega ze ZICO teamu Láďa Podraha obecě zvaný Fičák. Závod, jehož jsme jako ZICO spolupořadateli a sponzory je jedinečným závoden jednotlivců v lovu kapra ze břehu, sám za sebe a to na 72hodin. Letos se závod opět konal na Rybníku Brodský v červeném Kostelci. Láďa neměl dobrý los, sektor se zdál být ze začátku bez šance na dobrý výsledek, ale se svým kolegou v sektoru jinak vynikajícím závodníkem Ondřejem Duškem našli recept a začali se postupně vytahovat v listině výsledků výš a výš. Sice za velkou dřinu, ale dařilo se jim tahat nádherné ryby, neb cesta k bodům byla vedena nad měrnou ryskou 75cm. Láďa nakonec docílil úctyhodných 86,85 bodů a dosáhl na konečné 7 místo. Což je fantastický úspěch, vezmeme-li v potaz, že se závodu účastnilo velké množství závodníků i ze zahraničí a hlavně závodníků, kteří závody pravidelně objíždějí a mají obrovské renomé a zkušenosti !

Blahopřejeme Láďo!!!!

Zico CZ

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +2 (from 2 votes)
 

 

ZICO jako partner RCCC 2014 v časopise Kapr a kapří svět.

V známém rybářském časopise Kapr a kapří svět vyšel článek o letošních rybářských závodech RCCC, který po celou dobu své existence běží za podpory naší mateřské firmy ZICO CZ. Letos jsme se podíleli na ocenění nejlepších jednotlivců na druhém a třetím místě pruty Gladiator Carp.

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
 

 

Zico na RCCC 2014

 

Naše účast na RCCC – tedy Regional carp classic cup je vždy v rovině rozhodčích, pořadatelů a náčelník Míra Zídek i v pozici sponzora, letos věnovalo ZICO CZ na tento UK závod jednotlivců ze břehu krásné pruty Gladiator . Tuto roli jsme samozřejmě plnili i letos s tím, že jsme si udělali malý microzávod a poměřili i síly mezi sebou. Toník Žemla se díky úrazu Kači Havla stal na jeden ročník hlavním rozhodčím a jako hlavní rozhodčí předvedl dokonce několik ,,hlavních“ ryb, včetně nádherného amura. Děda Zoubek s Matesem Purpelem se také činili a parádně se zapojili do plnění ,,rozhodcovských“ povinností. Míra Kumprecht bohužel nemohl pomoci naplno, ale velmi nám pomohl se zacelením díry v rozpočtu na stravu rozhodčích. A Pavel Bobrman se staral o zábavu a pohodlí závodníků. Hlavní naší společnou myšlenkou není ale jen závod samotný, nýbrž získání prostředků a materiálu pro Dětské rybářské závody v Týnci nad Labem pro místní kroužek dětí. To jsme naplnili měrou vrchovatou a pro letošní rok vybrali přes úctyhodných 15000 kč! Rozhodli jsme se proto, že podpoříme více akcí, než jeden kroužek, ale třeba i pomůžeme našemu kamarádovi Patrikovi Zálichovi s cenami do táborových soutěží a her a pokusíme se kontaktovat i další rybářské kroužky. Pokud bude sil a vůle, pokusíme se zrealizovat i další ročníky s cílem výtěžek věnovat na rybářský sport malých dětí, kde podpora z venku stále jaksi odumírá!

Děkuji všem členům ZICO teamu za ochotu a pomoc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
 

 

Zico opět partnerem a spolupořadatelem RCCC the best carper

 

Náš závodník Zdeněk Brand bral jedno z individuálních ocenění:

NEJTRPĚLIVĚJŠÍ RYBÁŘ………..BLAHOPŘEJEME ZDEŇKU !!!

 

I přes veškerou snahu nám letos los nebyl milostiv ! Tak se alespoň ,,Kača“ Havel co by hlavní rozhodčí nacpal k prasknutí!

 

 

 

Hodnocení RCCC od pořadatelů:

 

Jako každoročně se na Svatého Václava konají kaprařské závody RCCC, tentokráte ale na jiném místě, tedy v areálu Autokemp Brodský u Červeného Kostelce. Letošní rok přinesl kombinovaný závod, tedy soutěž dvojic a jednotlivců. První mrazíky příjem ryb z počátku utlumili a při ostrém denním slunci se ryby jezdili krmit nejvíce do mělčin, tedy části, v které se neloví. V soutěži týmů byla tak ,,trefou do černého místa u krajů rákosových polí. Tým Carpinferno a tým Jet Fish SK bodovali naplno a slovenští ,,borci“ Jozef Varnaj a Ivan Malík nachytali neskutečných 263,90 kg. Druzí Martin Hyhlík a Dan Lukeš jen o pár rybek, krásných 213,95kg. Nováčci z týmu VRJ Carp Vladislav Šimon a Radek Jezbera zabrali a ne zrovna dobrý los uprostřed zadní strany ,,vybodovali“ nad ,,magickou stovku“. Parádních 114,85. Po dlouhé době bodovaly všechny týmy.

 

Super byl i výkon Tomáše Lehovce a Fandy Vohanky, 78,85kg. To byl druhý ,,flíček“ od slovenských kamarádů. Oba ,,mostecké“ týmy tedy matadoři RCCC CT Most 34,70kg (Kája Rebirer a Renda Nezbeda) a CT VL Most 31,70kg (Pavel Langheinrich a Pavel Větrovský) ,,utonuli“ dost nečekaně v ,,neplodné“ velké zadní zátoce spolu s týmem ZICO CZ Zdeňkem Brandem a Mírou Kumprechtem 23,60kg. Kapři zde začali ukazovat a brát až poslední noc, kdy se významně oteplilo a velmi silný vítr posunul ryby k hrázi rybníka.

 

Pořadatelská družstva se do závodů nepočítala, proto ani výsledky ZFT, Sportcarpu a týmu RCCC zveřejňovat nehodláme. Za zmínku však stojí krásný kapr 22,13kg ulovený ,,mladíčkem“ Jiřím Hoffmannem. Celkem problémový a dost náročný byl závod pro jednotlivce, jejich sektory, umístěné na středu revíru byli asi zakleté a ač někteří závodníci příkladně bojovali, jako například pan Schejbal Ivan z Chyť a Pusť Plzeň, který opravdu nevynechal jediný moment na manipulaci s kaprařským nářadíčkem, bodovaných ryb bylo celkem málo a každá vydřená.

 

Nakonec pomohla již zmíněná poslední noc a rozhodčí s pořadateli, kteří na poslední noc sundali míru k vážení z ,,těžkých“ sedmdesáti pěti na sedmdesát centimetrů! Soutěži to výrazně pomohlo a poslední noc se rozhýbala. Parádní dvoka, jinak ani nové kamarádství Kaba Kanclíře a Andreje Jangla nazvat nemůžeme se utrhla do finiše a Andrej s úlovkem vážícím 77,35kg a Standa s 40,00kg obsadili první dvě místa. Třetí a páté místo pro bratry Koubovy. Ondřej krásných 21,10kg a Aleš 18,20. Jejich pozice byla první a druhou pozicí od hráze. Středová místa bohužel byla velmi těžká a tak zde slavila úspěch jediná žena závodu, Katka Pražáková.

 

Vzhledem k pozici 18,21 kg je dobrý výkon a krásné čtvrté místo. Jirka Jakeš zachraňoval šestý flek kaprem 9,60kg také již ve finiši závodu. Ivan Schejbal po již zmíněné dřině zabodoval Amurem 83cm a tím získal potřebných 8 bodů, aby neodjel s prázdnou. Vůbec zařazení bodů za Amura nad 80cm 8bodů a Lína 5 bodů byl dobrý nápad. Nerad bych opoměl věčně vysmátého a pohodového závodníka Honzu Slaninu, od Carpservisu, pravý kaprařský gentleman, i když odjel s nulou, neztratil klid, rozvahu a velmi dobrou náladu.

 


Jistě také nezapadne několik pěkných ryb, více než šetnáct kilogramů měli Carpinferno, přes čtrnáct kil šlo několik týmů, takže historické tabulky RCCC se budou měnit. Pořadatelé také musí zvážit vytýčení krajních míst tak, aby se srovnali možnosti jednotlivých družstev a tím se jejich šance na úspěch navýšila.
V rámci dobré nálady byli uspořádány ,,minizávody“ dětí z mola a jim pár připravených cen udělalo velkou radost a je to i výzva pro příští ročník, vzhledem k možnostem areálu vzít i ratolesti vlastní. Ale asi největší radost budou mít děti Týnecké organizace a jejího kroužku, neboť v pokladně k předání je parádních 3502kč !!! A z těch už mají v Týnecké organizaci radost, neboť jsme již pana předsedu Petra Procházku informovali.

 


Rádi bychom poděkovali za parádní výkon všem závodníkům a rozhodčím. A hlavně v neposlední řadě všem sponzorům a partnerům tedy Aminomix, INAXES CNC, ZICO CZ, Carpservis Václavík, Carpinferno, TFC Baits, Autocamp Brodský, MRK.cz, M-art Kovo, Sportcarp, Daiwa – Cormoran, Chyť a Pusť Plzeň, Sportcarp, Jan Vaverka.
Příští rok je prémiový pátý ročník, připravíme opět soutěž jinak a snad i lépe.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
 

 

Náš tradiční a opět jiný přístup, než v běžných závodech. Za finanční podpory firmy Zico CZ, Hradec Králové a díky pořadatelskému týmu bude letos RCCC na poháry k účastníkům opravdu štědré! Pohár, alespoň ten památeční dostane každý účastník. Vynecháváme sice tištěné diplomy, které mnohdy skončí v odpadkovém koši a připravili jsme za pomoci Chráněné dílny-Kašing nádherný dekorativní prvek od zaměstnanců se zdravotním postižením.

 

Poháry jsem nechtěl ani všechny na focení rozbalovat, aby se zbytečně nepoškodili ! Putovní a největší je ten loňský, na němž jsou jména všech předchozích vítězů!

Za tým RCCC

Pavel Vohralík

Hlavní pořadatel RCCC 2013

http://www.rcccarp.cz/inpage/pohary-rccc-903/

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
© 2012 ZFT - Zico fishing team Suffusion theme by Sayontan Sinha