ZICO CZ na výstavě For fishing 2017

Dnes ve čvrtek 16.2.2017 začala největší výstava rybářských potřeb v ČR a i naše ZICO CZ zde má velmi bohatou expozici. To nejlepší z naší nabídky, včetně tradičně úspěšných člunů všech typů kvality a velikostí.

http://www.zico.cz/cluny-zico-rada-cl-bl-gl-smart-katskup288.php

Dále pak tradiční kvalita OWNER a návazcovky ZICO, nově i Sunline, které nabízí velmi kvalitní návazcové materiály a šňůry na přívlač a feeder.

http://www.zico.cz/snurky-snury-katskup128.php

 

Ale také tradiční židlička a lehátka ve TOP kvalitě, bivaky a přístřešky to už jsou tradiční výrobky ZICO CZ:

http://www.zico.cz/lehatka-katskup57.php

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
 

Kuba Zídek – nový člen týmu ZFT

 

Kuba Zídek – nová tvář Zico fishing teamu

Syn zakladatele ZICO CZ se stává členem našeho týmu a zároveň je naším, i Vaším propojením na informace z velkoobchodu:

http://www.zico.cz/kontakt.php

Je nejmladší naší tváří a to je dobře, jiný pohled na rybaření, jiný pohled na rybářské vybavení je potřeba a právě Kuba, díky tomu, že dnes pracuje jako referent přímo v srdci ZICO CZ je tím správným mostem mezi rybáři, ZICO CZ a rybářským týmem ZICO.

http://www.zico.cz/

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
 

 

WCC 2016 – Motor Zico turbo ET 50 – cesta k úspěchu

Co bylo jedním z klíčových faktorů ke konečnému úspěchu? Dostat se včas ke zdolávané bodované rybě. Rychle a přesně projet mezi vlasci ostatních prutů a to ve dne i v noci a pomocí motoru přesně zvládnout zdolání.Je fakt, že velmi náročné bylo zdolání bodovaných ryb. Mělo by zde zaznít, že po nekolika neúspěšných pokusech a pomalé jízdě dojde k uříznutí o slávky narostlé na místních zbytcích stromů a vinic, pod hladinou pálavských vod, je lov v některých místech extrémní. Museli jsme být nad rybou velmi rychle,tak,  aby jsme rybu nepustili ke dnu. Motor se pyšní velmi přesným zdoláváním, rychlosti sedí na milimetřík s ovládací pákou. Bezvadně sedí i nastavování výšky ponoru vrtule, to je hlavně pro noční jízdy neskutečně důležité, najetí do vlasců vyvezených prutů značí hodinové ztráty bez nalíčení v závodu. Parádní výkon na WCC pro Zico turbo ET 50 s třílistou vrtulkou.
Zico fishing team DOPORUČUJE:
MOTOR:
TŘÍLISTÁ VRTULE:
PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Obrázky jsou ilustrační. V ZÁVODNÍM TEMPU KLUCI MOC FOTIT NESTÍHALI.
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
 

 

WCC 2016 – Nové Mlýny – stopa ZICO CZ

Naši spolupracovníci Míra Kumprecht a Pavel Vohralík se spolu se svým kamarádem Luďkem Černým zapsali do dějin nejprestižnějšího závodu v lovu kaprů, který se na světě pořádá a tentokrát proběhl na vodním díle Nové mlýny. Nejen, že vyhráli svůj sektor k lovu, což je záležitost velmi prestižní, ale i celkové 5.místo je bombastický výsledek. Závod se jel na lov trofejních ryb, tedy se družstvům počítali tři největší (nejtěžší ryby). Součet 48,9 kg je naprosto fantastický.

 

ZICO CZ

 

 

Tabulka sektorů

 

 

Za dobrým výsledkem kluky hnal motor ZICO :

http://www.zico.cz/elektromotor-zico-turbo-vytl-1650-kg-et50-voltmetr-eanET50-skup180.php

 

 

Konečná celková tabulka

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
 

 

Ládíkovy procházky po zapomenutých místech!

Láďa rád objevuje nová a nová místa a občas se mu podaří narazit na krásné kapříky tam, kde už by je nikdo nečekal. je to od něj obrovská dávka trpělivosti v zarostlých vodách, která skýtají nádherné pohledy a odpočinek těla i duše !

V těchto místech užívá kvalitních a superodolných háčků OWNER

http://www.zico.cz/hacek-owner-s-ockem-cutting-point-8ks-5106-02-ean5106Zn1ak02-skup122.php

http://www.zico.cz/hacek-owner-s-ockem-cutting-point-11ks-5111-06-ean5111Zn1ak06-skup122.php

 

 

Původní recenze háčků OWNER CUTTING POINT:

http://www.zico-fishing.cz/?p=2722

 

 

Hodně štěstí v dalším hledání Ládíku !

Zico Fishing Team

 

 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
 

 

MATES – mapování míst!

Někdy velmi důležitou součástí lovu je příprava a tu rozhodně nepodceňuje Matýsek, zimní procházky a to hlavně v místech, kde je voda zamrzlá a člověk se do těchto končin po celou sezónu nedostane považujeme za nesmírně důležitou součást rybolovu a hlavně kaprařiny a člověk také udělá něco pro své zdraví a kondici. Na severu je spousty nádherných vod a nádherných míst co stojí za to navštívit a prozkoumat.

 

 

I vy se dobře připravte společně s námi na jarní rybolov !

A můžete využít i některou z výprodejových položek:

http://www.zico.cz/vyprodej-katskup318.php

 

 

Krásné dny Vám přeje ZICO FISHING TEAM

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
 

 

Matějovi první rybářské krůčky!

je tomu tak, že když je otec rybář, děda rybář v rodině musí býti pořádek a tak se i Matěj Kumprechtů stane pokračovatelem tradice a kde jinde by se tomu mělo stát, než na revírech nejbližších, oběma rybářským mentorům, tedy na údolní nádrži Rozkoš a říčce Metuje. Jelikož taťka Míra je ,,Zikáč“, bereme tedy Matěje jasně do našich řad a budeme se těšit na monitorování prvních krůčků i úspěchů.

Hodně štěstí přeje ZICO FISHING TEAM

 

 

Bohatý výběr základního vybavení pro děti i pro dospělé začátečníky:

splávky:

http://www.zico.cz/splavky-el-chem-svetla-katskup8.php

olůvka:

http://www.zico.cz/ol-zateze-katskup21.php

podběráky:

http://www.zico.cz/podberaky-katskup61.php

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
 

 

Horní Málek

Ač není propadlinou, tak při nejmenším se tak tváří. Úplně na vás dýchne svou krásou a zasazením do čistého koutku přírody.

Řeč je o jedné klubové vodě u nás na severu. Proto jsem hrozně rád, že patřím do bandy pohodových lidí kolem Jiříka Jakeše a mohu rybařit na tak překrásné vodě Horního Málku.

 

 

Rybí osádka je díky Jiříkovi svou pestrostí velice zajímavá a každý úlovek je nejen pro mě potěšením. Dominantou této krásy jsou řádkoví kapříci, kterých je zde slušné množství a každé jejich ulovení je s pestřením pro amatérského fotografa rybáře, jako jsem já.

 

 

I Fičák si oblíbil háčky OWNER CT-3 najdete na:

http://www.zico.cz/hacek-owner-ct-3-7ks-53273-04-ean53273Zn1ak04-skup122.php

 

Bohužel letos se mi za dařilo navštívit Horní Málek pouze jednou, ale dva dny na této vodě byly pro mě jako balzám na duši.

Žádné otřesné zvuky jednadvacátého století, žádné hlasy (BEROU!!!!), prostě NIC! Jen JÁ a pískání v uších z nekončícího TICHA.

 

 

Přeji všem alespoň jednou v roce to příjemné pískání v uších. Fiičák

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
 

 

Dáňa a Máťa na lovu !

To, že jablko nepadá daleko od stromu se opět jednoznačně potvrdilo ! Synové Dan a Matěj, tedy mladý pan Havel s mladým panem Kumprechtem už začínají zahlížet k rybářským dovednostem. Jeli s námi se všemi na akcičku Zico týmu a rychle se zapojili do lovu na Kempu Brodský. Výsledkem je jejich přihlášení do rybářského kroužku a již brzy se stanou řádnými členy Petrova cechu.

Krásný den všem přeje

ZFT

 

Chlapci užívali v komfortu našeho bivaku ZICO Profi Carper i chladných dnech, které na akci panovali:

 

http://www.zico.cz/zico-bivak-profi-carper-ean63370-skup366.php

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
 

 

Krása menších propadlin I.

Už v samých počátcích mého poznávání lovu vysněných kaprů jsem vyhledával menší zarostlé vody, které vznikly po ukončení důlních činností.  Měl jsem to o to jednodušší, že v mém okolí jich je několik.

 

Důležitá pomůcka k lovu – koncovka ZICO:

http://www.zico.cz/solar-nastavitelna-nerezova-koncovka-zadni-ean526520-skup19.php

Vždy jsem vyhledával místa méně dostupná i s minimálním prostorem pro potřebný pohyb a pro okolní rybáře nezajímavá. Doprava veškerého vybavení na toto místo je často masakr, a pokaždé není možné díky porostu použít přepravní vozík, takže mnohdy se projdu tolikrát a ověšen vším tím harampádím, že po všech těch přípravách nestihnu ani tu večeři a poroučím se (pane dobrou noc).

 

Pro mě zásadní věcí při lovu je mít možnost si vodu, jak říkám očima osahat, nebo jen prosedět. Rád jen tak sedím, třeba i hodinu, a pozoruji každý pohyb na hladině a v okolí. A sama voda mi tímto o sobě vydá pro mě tak důležité poznatky.

 

Ono to vlastně ani tak těžké není, většinou je to na těchto vodách s pohybem ryb podobné jako všude jinde. Ale jsou  to právě ty malé propadliny, které mají to, co jiné plochy postrádají. Největší devízou na těchto vodách pro ryby je např. vodní vegetace, která prorůstá vodním sloupcem až k samé hladině. Tato vegetace neskutečně napomáhá kaprům v boji při zdolávání, a každý zdolaný metr je pro lovce úspěchem. Já sám jsem takto o pár pěkných ryb přišel. V daný moment obrovské zklamání a vztek na sebe samého, že jsem to neudělal takhle a nebo jinak. Nakonec jsem tomu rád a vědom, že tato chvíle se bude opakovat snad ještě milionkrát, a o tom to celé je, a kvůli tomu tu jsem a pro to žiju. Sice poloviční úspěch, ale přeci jen úspěch.

 

Další krásnou vlastností je kaskádovité klesání pod břehem v určitých hloubkách. Je to místo, kde se rádi kapři hojně zdržují, kam najíždějí za potravou, a kam já nejraději pokládám své montáže.

 

 

Tyto vody vždy neskrývají velké ryby, ale každá z nich je pro mě velkým úspěchem.

Celkově kaprařina je pro mě záležitostí životního stylu. Podřizuji jí převážnou část mého volného času, a v období dubna až do konce června není víkend, který by nepatřil jedné z těchto propadlin.

Fičák

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
© 2012 ZFT - Zico fishing team Suffusion theme by Sayontan Sinha